O nás

Prémiová vysoce kvalitní přírodní slabě mineralizovaná voda.

Čerpaná z hloubky 82 metrů.

VODA BOHEMIA QUELLE

Zdroj přírodní minerální vody.  Slabě mineralizovaná, geochemického typu HCO3-Na-Ca, studená, hypotonická.  Vrt BQ-2 v k.ú. Rohatec-Soboňky, Hodonín, Česká republika.  Povolení Ministerstva zdravotnictví ČR od 13. ledna 2016.  Antioxidační vlastnosti dané záporným oxidačně redukčním potenciálem (ORP AgCl = – 206 mV).  Nízká mineralizace – celková mineralizace činí 333 mg.l-1.  Hloubka vrtu – 82 m.  Teplota – 11,8 C.  pH – 8,17.

VODA BOHEMIA QUELLE

JEDINEČNÁ

Chemického složení přírodní minerální vody nebylo nalezeno nikde na světě.

VÝJIMEČNÁ

Voda BOHEMIA QUELLE se svou kvalitou a složením řadí mezi prémiové vody.

ZDRAVÁ

Vlastnosti živé vody dodají energii vašemu organismu.

VYSVĚCENÁ

Pramen byl objeven ve výročí 1150 let příchodu křesťanských věrozvěstů.

BITVA TŘÍ CÍSAŘŮ

Bitva tří císařů se uskutečnila v roce 1805 u Slavkova. Nejjižnější bojiště bylo vzdáleno cca 25 km od stáčírny vody BOHEMIA QUELLE. Je doloženo, že po úspěšném manévru generála Bagrationa se ruská armáda v čele s carem Alexandrem I. a generálem M.I. Kutuzovem přesouvala nejkratší cestou do Uher přes Hodonín a Rohatec, kde se nacházel brod přes řeku Moravu.

 

Podle dávných pověstí a historických pramenů byla na místě současné stáčírny vody BOHEMIA QUELLE nehluboká a trávou zarostlá studna. Kdo jí před staletími objevil dodnes nikdo neví. Když byly děti nemocné, tak chodili rodiče nabrat vodu ze studny. Poté vodu přidávali do mléka a dávali pít svým dětem. Děti poté byly jako zázrakem zdravé a plné síly. Tak po staletí využívali ze zarostlého pramenu vodu lidé, kteří věděli a věřili, že tato voda má zázračné účinky!

Telefon:

+420 777 769 215; + 420 727 858 676

Adresa:

Soboňky 1197/4, 696 01 Rohatec, Czech Republic